Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Mesto Štúrovo

SKUBI krabiceVytlačiť
 

Všimli ste si tie „čudné búdky” podobajúce sa na krmítko vtákov, umiestnených na kmeňoch niektorých platanov na pešej zóne?

Sú to tzv. SKUBI krabice. Miniatúrne výstavné siene skývajúce diela kreatívnych detí a dospelých, ktorí sa minulý týždeň zúčastnili programu SKUBI tvorivá dielňa na tému Rieka Dunaj - moje zážitky, príbehy a myšlienky.  

Program bol uskutočnený v rámci podujatia DNI DUNAJA V ŠTÚROVE A V OSTRIHOME na ostrihomskom brehu Dunaja v spolupráci s organizáciou VALYO (Város és Folyó/Mesto a Rieka).

Tešíme sa, že môžeme hostiť SKUBI krabice v Štúrove. Ďalšie krabice sú vystavené v Ostrihome na Széchenyiho námestí.

Viac informácií v maďarčine: http://valyo.hu/portfolio-item/skubi/

Prajeme príjemnú zábavu!

 

MsÚ

 


 

SKUBI dobozok

 

Észrevette már valaki a sétálóutcán járva-kelve azt a néhány, platánfa törzséhez simuló, madáretetőre hasonlító „furcsa dobozt”?

Ezek az ú.n. SKUBI dobozok. Mini kiállítóterek, melyek kreatív gyermekek és felnőttek munkáit tartalmazzák. Azokét, akik a múlt héten részt vettek a SKUBI alkotóműhely keretén belül a Duna – élményeim, történetek és gondoltok témára meghirdetett foglalkozáson.

A program a DUNA NAPOK PÁRKÁNYBAN ÉS ESZTERGOMBAN esemény részeként a VALYO (Város és Folyó) egyesülettel karöltve került megrendezésre az esztergomi Duna-parton.

Nagy örömünkre szolgál, hogy vendégül láthatjuk a SKUBI dobozokat Párkányban. További dobozok Esztergomban a Széchenyi téren kerültek kiállításra.

További információ: http://valyo.hu/portfolio-item/skubi/

 

Jó szórakozást kivánunk!

MsÚ

i_4548485.jpg

 

 


 
 
 • GREEN PARK ŠTÚROVO - zaslanie zámeru navrhovanej činnosti a upovedomenie o začatí konania - stanovisko mesta

  15.5.2017 viac
 • Oznámenie o zaslaní zámeru navrhovanej činnosti - "GREEN PARK ŠTÚROVO"

    Zámer navrhovanej činnosti je taktiež zverejnený na webovom sídle ministerstva na adrese: https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/green-park-sturovo   

  3.5.2017 viac
 • Mestský úrad Štúrovo, oddelenie financií, plánovania a správy mestských podnikov v zmysle ustanovenia § 35 zákona č. 563/2009 Z.z. o správe daní (daňo

  27.3.2017 viac

ďalšie dni

Sobota 26.8.
Lekáreň Dr. Max
Aquario Shopping Center,
Štúrovo
036-321 4403
Nedeľa 27.8.
Lekáreň Na poliklinike
Poliklinika,
Jesenského 85,
Štúrovo
036/7494950
webygroup

English version
Magyar verzió
Úvodná stránka