Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Mesto Štúrovo

Detské ihrisko na Športovej ulici je v predčasnom užívaní od 11. júla 2017 Vytlačiť
 

Vážení rodičia, milé deti a mládež!

Ako si už viacerí z Vás všimli, minulý týždeň sa dokončilo osadenie herných a exteriérových fitness prvkov detského ihriska na Športovej ulici. Našim cieľom bolo stihnúť výber a inštaláciu prvkov do začiatku prázdnin, čo sa aj podarilo. Inštalácia všetkých prvkov prebehla v poriadku a sú bezpečné a čakajú na Vás.

Touto cestou oznamujeme obyvateľom a návštevníkom mesta, že detské ihrisko od 11. júla 2017 je v predčasnom užívaní. V „predčasnom“ z toho dôvodu, že ešte nie sú uskutočnené všetky plánované revitalizačné práce, čo však momentálne nebráni jeho využívaniu.

K úplnej rekonštrukcii ešte chýba obnova plotu, vyasfaltovanie cestičky a vysadenie trávy. Prvé dve činnosti uskutočníme v závere leta a trávnik budeme zakladať až na jeseň, keď bude mať šancu vyrásť a zosilnieť.

Veríme, že aj neúplné detské ihrisko Vám počas leta prinesie mnoho radosti a športového vyžitia. Dávajme na neho spoločne pozor, aby slúžilo čo najdlhšie k radosti našich detí a nás všetkých.

Mestský úrad Štúrovo


 
 
 • GREEN PARK ŠTÚROVO - zaslanie zámeru navrhovanej činnosti a upovedomenie o začatí konania - stanovisko mesta

  15.5.2017 viac
 • Oznámenie o zaslaní zámeru navrhovanej činnosti - "GREEN PARK ŠTÚROVO"

    Zámer navrhovanej činnosti je taktiež zverejnený na webovom sídle ministerstva na adrese: https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/green-park-sturovo   

  3.5.2017 viac
 • Mestský úrad Štúrovo, oddelenie financií, plánovania a správy mestských podnikov v zmysle ustanovenia § 35 zákona č. 563/2009 Z.z. o správe daní (daňo

  27.3.2017 viac

ďalšie dni

Sobota 26.8.
Lekáreň Dr. Max
Aquario Shopping Center,
Štúrovo
036-321 4403
Nedeľa 27.8.
Lekáreň Na poliklinike
Poliklinika,
Jesenského 85,
Štúrovo
036/7494950
webygroup

English version
Magyar verzió
Úvodná stránka