Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Mesto Štúrovo

Na linkách MHD premáva nový autobusVytlačiť
 

Slávnostné odovzdanie nového autobusu MHD do užívania sa uskutočnilo dňa 31. júla 2017 pred budovou Mestského úradu Štúrovo.

Autobus bude premávať na linkách č. 1 a 2 v zmysle platného cestovného poriadku pre daný spoj.  V praxi to znamená, že využívaním spomínaných liniek MHD vždy docestujete týmto novým autobusom.

Nízkopodlažný autobus umožní pohodlnú prepravu  mamičiek s deťmi  v kočíkoch, vozičkárov, telesne postihnutých a starších ľudí. Vozidlo je plne klimatizované a vybavené bezplatným WiFi pripojením pre cestujúcich. Hlasový hlásič zastávok a vyobrazenie trasy na LCD obrazovke sú novinkou, čo si určite vysoko ocenia aj návštevníci Štúrova.

Karol Petőcz, generálny riaditeľ spoločnosti ARRIVA Nové Zámky povedal, že zvyšovanie kvality služieb môže podporiť záujem obyvateľov o využívanie verejnej dopravy.  

„Pre mesto Štúrovo je to výrazná kvalitatívna zmena k lepšiemu. Obyvateľom mesta a mikroregiónu a našim návštevníkom bude slúžiť nový nízkopodlažný autobus prvýkrát v novodobej histórii.,” uviedol  Eugen Szabó, primátor mesta Štúrovo v tlačovej správe firmy ARRIVA.

Cestovné poriadky si môžete stiahnuť v pdf formáte na www.sturovo.sk alebo pre online vyhľadávanie spojov navštívte www.arriva.sk.

Na linkách MHD sa prepravujete s podporou mesta Štúrovo.

MsÚ

 

Text tlačovej správy ARRIVA je dostupný na: https://arriva.sk/cestujucich-v-sturove-odvezie-moderny-autobus-mhd/

 

>> FOTOGALÉRIA <<

 

mhd14.jpg

 


Új autóbusz közlekedik a városi járatokon

Az új autóbusz átadására 2017 július 31-én került sor a Párkányi Városi Hivatal előtti téren.

Az autóbusz a városi tömegközlekedés 1-es és 2-es számú vonalán fog közlekedni az adott járatra kiadott menetrend szerint. A gyakorlatban ez annyit jelent, hogy bármelyik járaton is utaznak, mindig az új busz fogja Önöket kiszolgálni. 

Az alacsonypadlós busz kényelmes utazást biztosít a babakocsival utazó anyukák, kerekesszékes, rokkant és idős utasok számára. A jármű teljesen légkondicionált és az utasok számára ingyenes wifi-vel ellátott. A megállóhelyek hangos közlése és LCD képernyőn történő megjelenítése újdonságnak számít, melyet bizonyára nagyra értékelnek majd az ide látogatók is.

Karol Petőcz, az ARRIVA Nové Zámky vállalat vezérigazgatója elmondta, a szolgáltatások minőségi javulása ösztönözheti a lakosságot a tömegközlekedés igénybevételére.    

 „Párkány Város számára ez egy pozitív irányú jelentős minőségi változás. Városunk és kistérségünk lakosait és a turistákat az újkori történelem során első ízben fogja kiszolgálni egy új alacsonypadlós busz,” közölte Szabó Eugen, Párkány polgármestere az ARRIVA vállalat sajtóközleményében. 

A menetrendek pdf formátumban letölthetők a www.sturovo.sk honlapról vagy a járat kereséshez látogassanak el a www.arriva.sk honlapra.

A városi tömegközlekedés járatain Párkány Város támogatásával utaznak.

VH

Az ARRIVA sajtóközlemény elérhető a: https://arriva.sk/cestujucich-v-sturove-odvezie-moderny-autobus-mhd/  oldalon.


 
 
 • SKC foundry s.r.o. - žiadosť o vydanie integrovaného povolenia

  30.8.2017 viac
 • Rozhodnutie vo veci "Umiestnenie balkónov - bytový dom, č.p. 1552/26"

  20.7.2017 viac
 • GREEN PARK ŠTÚROVO - zaslanie zámeru navrhovanej činnosti a upovedomenie o začatí konania - stanovisko mesta

  15.5.2017 viac
 • Oznámenie o zaslaní zámeru navrhovanej činnosti - "GREEN PARK ŠTÚROVO"

    Zámer navrhovanej činnosti je taktiež zverejnený na webovom sídle ministerstva na adrese: https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/green-park-sturovo   

  3.5.2017 viac
 • Rozhodnutie o umiestnení stavby "Umiestnenie balkónov - bytový dom č.p.1552/26"

  27.3.2017 viac
 • Mestský úrad Štúrovo, oddelenie financií, plánovania a správy mestských podnikov v zmysle ustanovenia § 35 zákona č. 563/2009 Z.z. o správe daní (daňo

  27.3.2017 viac

ďalšie dni

Sobota 21.10.
Lekáreň Dr. Max
Aquario Shopping Center,
Štúrovo
036-321 4403
Nedeľa 22.10.
Lekáreň Lacrimula
Balassiho 62,
Štúrovo
036-756 1670
webygroup

English version
Magyar verzió
Úvodná stránka