Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Mesto Štúrovo

Oznámenie o voľnom pracovnom mieste - informátor

market-research.png

Mesto Štúrovo, Nám slobody č. 1, 943 01  Štúrovo
 
   Mesto Štúrovo v súlade s ustanovením § 6 ods. 1 zákona NR SR č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších ...viac...

Zverejnené 9.1.2018 -tk-


 

Ozdobme spoločne adventný veniec a vianočný stromček nášho mesta!Vytlačiť
 

Vážení Štúrovčania,

Vážení zástupcovia občianskych združení,

 

onedlho vstúpime do adventného obdobia. Advent je obdobím očakávania, počas ktorého sa duševne pripravujeme na dôstojné oslávenie vianočných sviatkov.

Rozlievajúce sa svetlo z horiacich sviečok prilákalo v uplynulých dvoch rokoch na pešiu zónu stovky ľudí. Potešilo by nás, keby v tomto roku k adventnému vencu privítalo ešte viac obyvateľov. Aby sme spoločne zažili ozajstné domácke adventné nedele! Ak zapaľujeme sviečky spoločne, prečo by sme nemohli mať aj spoločný adventný veniec? Z našej strany urobíme všetko, aby sa to stalo skutočnosťou. Usilujeme sa o to, aby tohtoročný adventný veniec slúžil naozaj nám všetkým. Nech sa do neho zakomponuje  kúsok duše každého z nás. Nech tento veniec patrí každému!

Prípravu adventného venca zahájime 30. novembra 2017, jeho zdobenie bude prebiehať 1. decembra v čase od 10.00 do 15.00 hod. V tých istých dňoch ozdobíme aj javisko a dva živé stromčeky.

Ktokoľvek z Vás (súkromná osoba alebo občianske združenie) môže prispieť k vytvoreniu jedinečnej vianočnej výzdoby mesta. Prosíme zástupcov občianskych združení, ktoré by chceli umiestniť vlastné ozdoby na vianočnom stromčeku, na javisku alebo na adventnom venci, aby do 20. novembra kontaktovali mestský úrad, oddelenie komunálnych služieb, životného prostredia a dopravy. Súkromné osoby môžu svoje ozdoby doniesť na pešiu zónu najneskôr do 1. decembra do 15.00 hod. My tam budeme a pomôžeme Vám s umiestnením a pripevnením vianočných dekorácií.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA: V tomto roku postavíme adventný veniec s priemerom 6 metrov. S cieľom zladiť farbu dekorácií s farbami sviečok, prosíme, aby ozdoby boli primerane veľké a použili sa nasledovné farby : fialová, ružová, biela, strieborná, zelená a hnedá. Ozdoby v iných farbách než tu spomenuté budú použité na zdobenie javiska a vianočných stromčekov. Dekorácie po uplynutí vianočného obdobia Vám vrátime.

Koordináciu a organizáciu zdobenia bude zabezpečovať Mestský úrad Štúrovo. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať osobne, emailom alebo telefónom.

Kontaktné osoby:

Ing. Monika Uzsáková, tel. č. 036/2851322, e-mail: monika.uzsakova@sturovo.sk

Ing. Agnesa Dudášová, tel. č. 036/2851 307, e-mail: agnesa.dudasova@sturovo.sk

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami pri adventnom venci!

Mestský úrad Štúrovo

 

PC056336web v80.JPG


 
 
 • Oznámenie o začatí správneho konania a upustenie od ústneho pojednávania - "FO_0134CO - optická infraštruktúra - Chotín - Štúrovo, okres Nové Zámky"

  23.1.2018 viac
 • Petícia proti zmene územného plánu mesta Štúrovo č. 2/2017 - oznámenie výsledku

  20.12.2017 viac
 • Rozhodnutie - SKC Foundry s.r.o. - vydanie integrovaného povolenia

  4.12.2017 viac
 • Oznamenie o uskutočnení verejného prerokovania správy o hodnotení a návrh strategického dokumentu "Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja

  15.11.2017 viac
 • Oznámenie o zverejnení správy o hodnotení a návrh strategického dokumentu "Program odpadového hospodárstva Nitrianskeho kraja na roky 2016-2020"

  enviroportal.sk/sk/eia/detail/program-odpadoveho-hospodarstva-nitrianskeho-kraja-na-roky-2016-2020  

  15.11.2017 viac

webygroup

English version
Magyar verzió
Úvodná stránka