Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Štúrovo

Ponuka pracovných miest

Oznámenie o voľnom pracovnom mieste - mzdová učtovníčka

Oznámenie o voľnom pracovnom mieste
Mesto Štúrovo v súlade s ustanovením § 6 ods. 1 zákona NR SR č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov informuje o uvo ...viac...

Zverejnené 30.9.2019 -org- Vyprší o 1 deň.Počet videní: 694


 

Primátorský uhol pohľadu - Robíme si svoju prácu Vytlačiť
 

erb_Štúrovo_150.png

Dá sa povedať, že ku koncu januára sa záležitosti samosprávy po novembrových voľbách dostali do normálu. Poslanci zriadili jednotlivé komisie a pozaraďovali sa do orgánov inštitúcií a firiem mesta. Jednoznačne sa preukázalo, či to mysleli vážne, aby sa veci pohli dopredu alebo práve naopak, či chcú prípadné zmeny hatiť.

Jedným z dôležitých krokov tohto obdobia bolo poverenie niektorého zo zvolených poslancov výkonom funkcie zástupcu primátora. Rozhodol som sa, že o to požiadam Dominiku Blahákovú. Hľadal som človeka, ktorý dokáže komunikovať tak v slovenčine ako aj v maďarčine, ovládanie angličtiny je už iba dokonalým bonusom. Páčilo sa mi hlavne to, že medzi priority zaradila rozvoj turizmu a pomoc mladým ľuďom pri hľadaní uplatnenia. Navyše prejavila ochotu zriecť sa svojej doterajšej práce a plne sa venovať verejnej službe. Nie je zanedbateľný ani fakt, že vďaka jej osobe sa značne vylepší vekový priemer vedenia mesta.

Jedným z dôležitých bodov januárového zasadnutia MZ bolo schválenie rozpočtu. Predložený návrh sa počas dlhej rozpravy  navyšoval alebo okresával mnohými pozmeňujúcimi návrhmi. Bol som sklamaný, že sa neschválili mzdové prostriedky na funkciu prednostu úradu. Môžeme však konštatovať, že máme pred sebou historicky najvyšší rozpočet, ktorý prinesie pre zamestnancov citeľné vylepšenie platových pomerov. A v záujme ďalšieho rozvoja mesta plánuje investovať vyše 2 milióny eur. Verím, že naše mesto znova urobí významný krok v záujme toho, aby bolo krajším a obývateľnejším.

Eugen Szabó, primátor


 
 
 • Rozhodnutie verejnou vyhláškou - Ardis a.s.

  15.10.2019 viac
 • Rozhodnutie -Škoda felícia, kombi HC 502 AG

  14.10.2019 viac
 • Verejná vyhláška - Enerbyt Štúrovo - Výmena vonkajších potrubných vedení

  Rozhodnutím sa umiestňuje a povoľuje stavba „Enerbyt Štúrovo - Výmena vonkajších potrubných vedení“  na pozemku parcelné  č. 3910/1, 3907/1, 3850, 3844/1, 3819, 3834, 3835/2, 3843, 3835/1, 3856 podľa registra C KN,  katastrálne územie Štúrovo. 

  9.10.2019 viac
 • Verejná vyhláška- Horváth Jozef

  2.10.2019 viac
 • Verejná vyhláška- Pinnel Ján - FO

  2.10.2019 viac


English version
Magyar verzió
Úvodná stránka